Lyn Skincare işine tutku ile bağlı ve kendini, ülkenin doğal kaynaklarına sahip çıkmaya adamış, vizyoner 2 kadın girişimci tarafından kuruldu.

Bartın´dan dünyaya defne ihraç eden aile şirketinin sahibi Selin Koyutürk ve uzun yıllardır kozmetik sektöründe yer alarak pek çok markanın danışmanlığını yapan, ürünün yaratım sürecinde rol alan ve markanın tüm faaliyetlerini yürüten Vildan Akay.

Böylelikle dünyaya ihracat yapan bir aile fabrikasının deneyimi ile uzun yılların kozmetik deneyiminin tutkuyla birleştiği eşsiz bir marka olarak doğdu Lyn.

Doğanın mucizevi bitkilerinden gelen güzelliği cildinize taşımayı hedefleyen Lyn Skincare ürünlerini sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle…

MARKAMIZ

FELSEFEMİZ (SENİN EN İYİ HALİN)
İçsel enerjimizi ve ışığımızı tüketerek mekanikleşen dünyada bizi kendimize getirecek, doğal güzelliğimizi, ışıltımızı ortaya çıkaracak tek şeyin doğa olduğuna inanıyoruz. Çünkü zamanla birlikte doğaya teslim edilen her şeyin yine en doğal, ‘en olması gerektiği’ hale dönüştüğüne şahit oluyoruz.

Doğa yaşayan, kendini sürekli yenileyen, her dem tazeliğini, dengesini ve güzelliğini koruyan ilahi bir varlık. Biz, siz kadınlar için de bunu diledik. Dolayısıyla Lyn Skincare’in ruhunda, özünde önce doğa var.

Bir kadının en güzel halinin, kendi doğal ışıltısında saklı olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünceden hareketle doğanın iyileştirici, yenileyici ve rahatlatıcı gücünü bilimle birleştirerek sizlere cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkaracak ürünler geliştiriyoruz.

İLHAM KAYNAĞIMIZ
Lyn, yolculuğuna ‘Bir Defne Hikayesi’ ile başladı.
Biz gerçek güzelliğin, içten dışa bir bütün olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla markamızı yaratırken defne bizim ilham kaynağımız oldu.

Dört mevsim yeşil kalan yaprakları ile mitolojide zamansız, duru güzelliğin, zaferin, başarının, erdemin simgesi olan defne aromaterapide kıymeti en az bilinen bitkilerden bir tanesi. Vücuda, özellikle cilde iyi gelen faydalarının yanında; yine en büyük özelliği etkileyici kokusu sayesinde, zihinde rahatlatıcı bir etki yaratarak içsel dengeyi sağlaması.

MİSYON VE VİZYONUMUZ
Doğadan güç alarak, yaşama değer katan, hayata kolaylık ve renk veren ürünler geliştirerek duyulara hitap etmeyi amaçlıyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz.

Öncelikle kendi topraklarından çıkan değerli bitkileri ve modern teknolojiyi bir araya getirerek geliştirdiğimiz ürünleri cildinize taşıyarak, sizleri sağlıklı bir güzelliğe kavuşturmayı hedefliyoruz.

Lyn Skincare, %100 yerli bir kozmetik markadır. Ürünlerimiz Avrupa Birliği standartlarına uygun üretilmektedir, tüm dermatolojik testler yurt dışında yapılmaktadır.

KADIN GÜCÜ
Bartın’lı iki kadın girişimcinin deneyim ve hayallerinden doğan marka, kadın çalışanların iş gücüne sağladığı katma değerin bilinciyle defne yapraklarının toplanmasından ürün size ulaşana kadar %70’i kadın olan bir ekiple Lyn Skincare deneyimini sizlere ulaştırıyor.

HÜCRESEL GÜZELLİK
Soluduğumuz kirli hava ,güneş ışınları, kalitesiz besinler, günlük stres, alkol, sigara dumanı gibi pek çok etken hücresel yaşlanma ve hücresel bozulmaya sebep olur. Bu durum da cildimizdeki kırışıklık, yaşlanma belirtileri, leke, akne gibi cilt problemlerinin temelini oluşturur. Bu hücresel boyuttaki bozulmanın önüne antioksidanlarla geçebiliriz. Kullandığımız etken maddelerde C vitamini, glutatyon, defne yaprağı yağı, niacinamide, yeşil çay, resveratrol gibi antioksidan özelliği yüksek maddeler kullanarak hücresel iyileşme halini sağlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

DOĞAL VE TEMİZ FORMÜL
‘’Lyn Skincare’de, sağlıklı ve ışıltılı bir cildin anahtarının doğal içerikler kullanmak olduğuna inanıyoruz.‘’
Doğal bileşenler, bitkilerden, minerallerden ve diğer doğal maddelerden elde edilen bileşenlerdir. Bu bileşenler genellikle cilde daha nazik davranır ve sentetik muadillerinden daha etkilidir. Temiz formüller ise potansiyel olarak zararlı veya tartışmalı bileşenlerden arındırılmış ürünleri ifade eder. Bu bileşenleri önleyerek, ürünlerimizin siz ve gezegen için güvenli ve sağlıklı olmasını sağlıyoruz.

HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR
‘’Lyn Skincare ile Doğaya Saygı’’
Lyn Skincare olarak, hiçbir ürünümüzü hayvanlar üzerinde test etmiyoruz. Bizim için hayvanlar ve doğa, yarattığımız her ürünün temelidir.
Bu nedenle, ürünlerimizin tamamı “ cruelty-free “ olarak kabul edilir ve hayvanlar üzerinde test edilmediği kanıtlanmıştır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Lyn Skincare’ de konu cilt bakımı olduğunda daha azın daha çok olduğuna inanıyoruz. Kullanıcılarımızı cilt bakımı rutinlerine minimalist bir yaklaşım benimsemeye, yalnızca arzu ettikleri sonuçları elde etmek için gerçekten ihtiyaç duydukları ürünleri kullanmaya ve daha sağlıklı, daha sürdürülebilir cilt bakımı uygulamalarını teşvik etmeye yardımcı oluyoruz.

ALKOL İÇERMEZ
Cildinizi kurutabilen ve tahriş edebilen alkolün zararlarına dikkat ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimiz alkol içermeyen formüllerden oluşur. Bunun yerine, cildinizi nemlendiren ve besleyen çeşitli doğal içerikler kullanıyoruz. Bu sayede cildiniz yumuşak, ışıltılı ve sağlıklı hissediyor.

PARABEN İÇERMEZ
Lyn olarak, cildinizin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz, bu nedenle tüm ürünlerimiz tamamen paraben içermeyen formüllerden oluşuyor. Bunun yerine, cildinize nazik ve ürünlerimizin tazeliğini korumak için etkili olan doğal koruyucu maddeler kullanıyoruz.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR
Cildinizin benzersiz olduğunu ve güvenli ve etkili ürünlere layık olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimiz dermatolojik olarak test edilir, böylece cildinize nazik ve olası irritan veya alerjen maddelerden arındırılmış olduklarından emin olabilirsiniz.

VEGAN
Ürünlerimizin pek çoğunda hayvan kaynaklı içerikler kullanmıyoruz, vegan kullanıcılarımızın ürünlerimize rahatlıkla ulaşmalarını sağlıyoruz.

ANTİOKSİDAN
Antioksidanlar sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt için önemlidir. Bu nedenle, ürünlerimiz, cildinizi serbest radikaller ve diğer çevresel stres faktörlerinden korumak için güçlü antioksidanlarla doludur ve erken yaşlanmaya neden olabilecek etkilere karşı sizi korur. Ürünlerimiz, kolajen ve elastin üretimini artırmak, cildinizi aydınlatmak ve ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için bir arada çalışan defne yaprağı, resveratrol, C vitamini, E vitamini ve glutatyon, gibi bileşenlerle formüle edilmiştir.
Antioksidanların gücünü deneyimleyin ve cildinize Lyn Skincare’in cilt bakım serisi ile hak ettiği bakımı verin.

Sepetim
Kapalı İstek Listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Kategoriler
Gönder