Hakkımızda

Lyn kozmetik yaklaşık 3 yıl önce, işine tutku ile bağlı ve kendini, ülkenin doğal kaynaklarına sahip çıkmaya adamış, vizyoner 2 kadın girişimci tarafından başlatıldı.

Bartın´da 15 bin metrekare kapalı alana sahip bir defne fabrikasının sahibi, Selin Koyutürk ve ürünün yaratım sürecinde rol alan ve markanın tüm faaliyetlerini yürüten Vildan Akay.

Böylelikle dünyaya ihracat yapan bir aile fabrikasının deneyimi ile 23 yıllık kozmetik deneyiminin tutkuyla birleştiği eşsiz bir marka olarak doğdu Lyn.

Doğanın mucizevi bitkilerinden gelen güzelliği cildinize taşımayı hedefleyen Lyn kozmetik ürünlerini sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle…

Felsefemiz

İçsel enerjimizi ve ışığımızı tüketerek mekanikleşen dünyada bizi kendimize getirecek, doğal güzelliğimizi, ışıltımızı ortaya çıkaracak tek şeyin doğa olduğuna inanıyoruz. Çünkü zamanla birlikte doğaya teslim edilen her şeyin yine en doğal, ‘en olması gerektiği’ hale dönüştüğüne şahit oluyoruz.

Doğa yaşayan, kendini sürekli yenileyen, her dem tazeliğini, dengesini ve güzelliğini koruyan ilahi bir varlık. Biz, siz kadınlar için de bunu diledik. Dolayısıyla Lyn’in ruhunda, özünde önce doğa var.

Bir kadının en güzel halinin, kendi doğal ışıltısında saklı olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünceden hareketle doğanın iyileştirici, yenileyici ve rahatlatıcı gücünü bilimle birleştirerek sizlere cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkaracak ürünler geliştiriyoruz.

İlham Kaynağımız

Lyn, yolculuğuna ‘bir defne hikayesi’ ile başladı.

Biz gerçek güzelliğin, içten dışa bir bütün olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla markamızı yaratırken defne bizim ilham kaynağımız oldu.

Defne, aromaterapide kıymeti en az bilinen bitkilerden bir tanesi. Dört mevsim yeşil kalan yaprakları ile adeta zamansız, duru güzelliğin sembolü. Vücuda, özellikle cilde iyi gelen faydalarının yanında; yine en büyük özelliği etkileyici kokusu sayesinde, zihinde rahatlatıcı bir etki yaratarak içsel dengeyi sağlaması.

Misyon ve Vizyonumuz

Doğadan güç alarak, yaşama değer katan, hayata kolaylık ve renk veren ürünler geliştirerek duyulara hitap etmeyi amaçlıyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz.

Öncelikle kendi topraklarından çıkan değerli bitkileri ve modern teknolojiyi bir araya getirerek geliştirdiğimiz ürünleri cildinize taşıyarak, sizleri sağlıklı bir güzelliğe kavuşturmayı hedefliyoruz.

Lyn Skincare, %100 yerli bir kozmetik markadır. Ürünlerimiz Avrupa Birliği standartlarına uygun üretilmektedir, tüm dermatolojik testler yurt dışında yapılmaktadır.

instagramda bizi takip edin @lyn.skincare